Acıbadem Estetik Fiyatları

Acıbadem Estetik Fiyatları
Acıbadem Estetik; Estetik cerrahi; vücuttaki ve yüzdeki şekil bozuklularının iyileştirilmesinde ve düzeltilmesinde kullanılan ameliyat ve uygulamaların bütünün yapıldığı branştır.Genel olarak estetik cerrahi; vücut estetiği, yüz estetiği, burun estetiği ve meme estetiği olarak bölümlere ayrılır bununla birlikte tüm bu genel başlıkların alt başlıklarında da farklı pek çok ameliyat yapılmaktadır.Ameliyatın hangi hastanede yapıldığı, hastanenin koşulları da ameliyat ücretlerini etkiler. Acıbadem estetik fiyatlarını özetle bu saydığımız faktörler etkilemekle birlikte ayrıca yapılacak vakaya özgü belirleyici özellikler de mevcuttur.Özellikle son zamanlarda obeizte ile savaş açılması ve ciddi miktarda zayıflayan bir çok  hastanın olması ile zayıflama sonrası estetik bir gelişmekte olan bir uygulama alanıdır.Estetik ameliyat olayı düşünen kişiler için ameliyat ücretleri önemli bir konudur. Estetik ameliyatların ücretleri belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurulur. Bunların başlıcalarını şöyle sıralayabiliriz.Bunlardan ilki yapılacak ameliyatın teknik  özellikleridir. Ameliyatın ismi aynı olsa da (örneğin karın germe) ameliyatın özellikleri ve uygulanacak teknikler kişinin anatomisine ve ihtiyaçlarına göre değişebilir.Bir diğer faktör ameliyatlarda kullanılacak malzemeler ve özellikli malzemelerin (silikon vs..)   markalara göre değişen fiyatlardır.Hastanede yatış süresi, anestezi şekli de estetik ameliyatların fiyatlarında etkili olur.Estetik ameliyatlar özellikli ameliyatlardır.  Ameliyatı yapan hekimin bu konudaki tecrübesi , bilgisi ve yeteneği ameliyatın sonucunda etkili olur. Bu nedenlerle hekimin emeğine biçtiği değer de ameliyat ücretlerini belirleyen bir diğer faktördür.Estetik ameliyatların diğer ameliyatlardan farkı, daha az  mekanik olması ve daha çok sonuç odaklı olmasıdır. Bu nedenle hekim seçimi çok önem arz edecektir.Ameliyata karar verme aşamasında fiyatlar hastalar için elbette belirleyici olabilir ancak ameliyata karar verirken önceliğiniz fiyatlar olmamalıdır. Güven duyduğunuz hekim  seçimi  ameliyat kararı verirken en önemli noktadır.Acıbadem estetik fiyatları nedir sorusuna ve ameliyatla ilgili pek çok sorunuza yanıt almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman hekimimizle görüşerek detayları öğrenebilirsiniz.

Acıbadem Estetik Fiyatları 2022

Acıbadem Estetik Fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazımızı paylaşın

Bir cevap yazın

27 yorum

 • Kamuran Uzun Posted 21.06.2018 in 06:18.

  Göz altı ve göz kapağı operasyon fiyatlarını öğrenebilir miyim lütfen? Ayrıca gıdımda kırılma var, onunla ilgili de bilgi ve fiyat almak isterim.

  • Candan Mezili Posted 10.10.2018 in 10:33.

   Kamuran hanım/bey fotoğraflarınızı 0533 400 82 40 numaramıza yollarsanız fiyat bilgisi verebiliriz.

 • Sinem Öner Posted 17.07.2018 in 11:14.

  Merhaba, burun estetik fiyatlarini sorabilirmiyim.
  isim: Sinem Öner
  Yas: 18

 • Aziz Posted 30.07.2018 in 10:39.

  Düz kafatası ameliyatı fiyatı ne kadar ?

  • Candan Mezili Posted 10.10.2018 in 10:35.

   Merhaba Aziz Bey düz kafatası ameliyatı planlama isteyen bir girişim olduğu için muayene etmeden ücret bilgisi veremiyoruz.