İzmir Burun Estetiği

İzmir burun estetiğinin en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem burun estetiği fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de burun estetiği yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici. Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor.

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir burun estetiği doktorlarından Candan Mezilli hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır. Bu anlayışla yola çıkarak sizlere burun estetiği öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

İzmir Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

İzmir burun estetiği fiyatı ameliyatın yapıldığı hastane ve ameliyatı yapan doktora göre değişiklik göstermekle birlikte bu alanda uzman pek çok doktor İzmir’de bulunmaktadır. Günümüzde insanlar görüntüleriyle ilgili şikayetlerini hızlı bir şekilde gerekli yerlere iletmekte ve tedavi sürecine hızlı bir şekilde başlayabilmektedirler. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli bir konumda yer almaktadır. Hem en iyi hizmeti alıp hem de en iyi şekilde tedavi olmak istiyorsanız İzmir bu alanda önemli bir şehir olarak karşınıza çıkar. Ameliyatın yapıldığı işleme göre fiyatlar değişebilmektedir. İzmir’de burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımıza danışabilirsiniz.

S.S.S

Burun Estetiği ve Nefes Alma

Burun estetiği ameliyatları yapılırken eğer varsa, nefes alma problemleri mutlaka eş zamanlı olarak düzeltilmelidir. Önce nefes problemini çözelim sonra estetik yapılır yanlış bir yaklaşımdır.  Burun estetiği  yapılırken,eğer varsa  septumdaki (burun kemiği) eğrilikler ve burun eti büyümesi düzeltilerek hava yolu açılmalıdır.

Eğer iyi nefes alan bir buruna sahipseniz estetik burun ameliyatı sonrası nefes almanız daha kötüye gitmemelidir. Dr. Candan Mezili, izmir’de burunun nefes alma problemleri ile yakından ilgilenmektedir ve bu konuda geniş bir tecrübeye sahiptir.

İzmir burun estetiği hakkında detaylı bilgi için uzman danışmanlarımıza hemen ulaşabilirsiniz.

Burun Şeklinin Belirlenmesi ve Muayene

Burun Estetiği ve Anestezi

Tampon ve Alçı (Termoplastik Atel)

Burun Estetiğinde Ameliyat ve İyileşme Süreci

Burun Estetiği Ameliyatından Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu içeriği oylayarak geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]

Diğer Operasyonlar

Revizyon (Sekonder) Burun Estetiği

İkinci kez burun estetiği daha önce burun estetiği ameliyatı olup …

Erkekte Burun Estetiği

Erkekte burun estetiği doğası itibarı ile kadından farklıdır çünkü …

Burun Ucu Estetiği

Burun ucu burun güzelliğine katkısı yadsınamaz ve güzel bir burun …

Bir cevap yazın

2 yorum

  • Yılmaz İMAMOĞLU Posted 12.03.2021 in 11:12.

    Başarılarınız ın artarak devam etmesi dileğiyle. .. Tebrikler…