İzmir Revizyon Burun Estetiği

İzmir revizyon burun estetiğinin en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem revizyon burun estetiği fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de revizyon burun estetiği yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici. Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir revizyon burun estetiği doktorlarından Candan Mezilli hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır. Bu anlayışla yola çıkarak sizlere revizyon burun estetiği öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Revizyon Burun Estetiğini Kime Yaptırmalısınız?

Revizyon burun estetiğini kime yaptırmalısınız sorusunu cevaplamadan önce basit revizyon ameliyatları ile sekonder rinoplasti ayrımını yapmak gerekir. Basit revizyon ameliyatlarından kasıt küçük düzeltmelerdir. Yani burun estetiği ameliyatı olduysanız sonuçtan genel olarak memnunsanız ve çok ufak düzeltmelere ihtiyacınız varsa bu bir  basit revizyon işlemidir. Revizyon işlemini sizi daha önce ameliyat eden doktora yaptırmanız faydalıdır çünkü daha önce başarılı bir ameliyat yapmıştır ve dokularınıza da aşinadır. Ancak daha önce burun ameliyatı olduysanız ve ciddi şekil bozuklukları ve problemler varsa veya burnunuz çok yapay duruyorsa bu durumda revizyon burun estetiği ameliyatını daha önce sizi ameliyat eden doktora yaptırmanız iyi bir fikir değildir. Revizyon burun estetiği(revizyon rinoplasti) ameliyatları tecrübe isteyen ve teknik olarak zor ameliyatlardır. Bu yüzden bu ameliyatı olmaya karar verirseniz cerrah seçiminiz çok önemlidir.

İzmir’de Revizyon Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de revizyon burun estetiği fiyatları ilk ameliyat gerçekleştikten sonra ikinci bir düzeltmeye ihtiyaç olduğu durumlarda yapılmakta olduğu için fiyatları kişiye göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde insanlar görüntüleriyle ilgili şikayetlerini hızlı bir şekilde gerekli yerlere iletmekte ve tedavi sürecine hızlı bir şekilde başlayabilmektedirler. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli şehirlerden biridir. Hem en iyi hizmeti alıp hem de en iyi şekilde tedavi olmak istiyorsanız İzmir bu listenin ilk sıralarında yer almaktadır. Ameliyatın yapıldığı işleme göre fiyatlar değişebilmektedir. İzmir’de revizyon burun estetiği fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımıza danışabilirsiniz.

S.S.S

Revizyon Burun Estetiğinin Başarısı Nelere Bağlıdır?
  • Beklentilerin doğru belirlenmesi
  • İlk ameliyattan sonra dokuların iyileşmesi için yeterli zaman tanınması
  • Cerrahınızın iyi bir estetik konsepte sahip olması
  • Problemlerin doğru teşhis edilmesi
  • Doku rezervinin iyi kullanılması
Beklentilerin Doğru Belirlenmesi
İlk Ameliyattan Sonra Dokuların İyileşmesi İçin Yeterli Zaman Tanınması
Cerrahınızın İyi Bir Estetik Burun Ameliyatı Konseptine Sahip Olması ve Problemlerin Doğru Teşhisi
Doku Rezervlerinin İyi Kullanılması
Yeniden Burun Estetiği Ameliyatı Olmaktan Korkmalı mısınız?
Burunda Revizyon Ne Demek?
Revizyon Burun Ameliyatı Ne Zaman Yapılmalı?
Revizyon Burun Ameliyatı Zor Mu?
Revizyon Rilopnasti Ne Kadar Sürer?

Diğer Operasyonlar

Burun Estetiği

BURUN ESTETİĞİ ( RİNOPLASTİ) aslında burun estetiğinden fazlasıdır …

Erkekte Burun Estetiği

Erkekte burun estetiği doğası itibarı ile kadından farklıdır çünkü …

Burun Ucu Estetiği

Burun ucu burun güzelliğine katkısı yadsınamaz ve güzel bir burun …

Bir cevap yazın