İzmir Cilt Kanseri

İzmir deri tümörleri operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem deri tümörleri ameliyatı fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de deri tümörleri ameliyatı yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici.

Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir deri tümörleri ameliyatı doktorlarından Candan Mezili hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır.

Bu anlayışla yola çıkarak sizlere deri tümörleri ameliyatı öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

İzmir’de Deri Tümörleri Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de deri tümörleri fiyatları uygulanan yöntemle doğru orantılı olarak farklılık gösterebilir. Vücudumuzun en büyük organı deriden oluşmaktadır. Derinin diğer organlara nazaran daha farklı bir yapısı bulunur. Bu yapıda çok çeşitli hücreler ve dokular bulunmaktadır. Tümör dediğimiz şey bu hücre veya dokulardan kaynaklanan kitleler olarak karşımıza çıkar. İnsanlar böyle bir problemle karşılaştıkları zaman çeşitli tedavi yöntemlerine başvurmaktadırlar. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli bir konumda bulunmaktadır. Hem en iyi hizmeti alıp hem de en iyi şekilde tedavi olmak istiyorsanız İzmir bu alanda önemli bir şehir olarak karşınıza çıkar. İzmir’de deri tümörleri fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımıza danışabilirsiniz.

S.S.S.

Deri Kanseri Cinsleri
Bazal Hücreli Kanser (BCC)  Adına kanser dense de tipik bir kanser değildir. Diğer organlara yayılma, sıçrama yapmaz. Bu yüzden ölüme neden olmaz. Genellikle yavaş büyür. Bulunduğu bölgeye zarar verir. Yüzde, burunda yeni ortaya çıkıp geçmeyen yaralar, soluk pembe yuvarlak kitleler ve ya kahverengi deri lezyonları şeklinde ortaya çıkabilir. Tedavisi cerrahidir.Çok büyük değilse küçük cerrahi girişimlerle tedavi edilir. Korkulmasına gerek yoktur. Yassı Epitel (Squamoz) Hücreli Kanser (SCC) Bu kanser BCC ye göre biraz daha agresif seyirlidir. Daha hızlı büyür. Genellikle ortası ülserli bir yara şeklinde ortaya çıkar. Eğer kitle büyükse genellikle kötü kokar.  Yassı epitelli cilt kanserleri öncelikle lenf bezlerine yayılır geç  dönemde uzak organlara yayılabilir. Tedavisi cerrahidir. Erken dönemde cerrahi yeterli olur. İlerlemiş tümörler için önce cerrahi ve ardından diğer onkolojik tedavi protokolleri uygulanır. Malign Melanom  (MM) En kötü kanser türlerinden bir tanesidir. Erken dönemde bile iç organlara sıçrama yapabilir. Vücutta bulunan eski bir benin renk değiştirmesi, koyulaşması ile ortaya çıkabileceği gibi yeni bir kitle olarak da ortaya çıkabilir. Tedavisi cerrahidir. Özellikle küçük yaşlarda güneş yanığı oluşacak şekilde güneşe maruziyet bu kanser riskini arttırmaktadır. Bu nedenle çocukları güneşten çok iyi korumak gerekmektedir.
Deri Kanseri Belirteçleri Nelerdir? Ne Zaman Plastik Cerraha Başvurmalıyım?
Cilt Kanseri Kaç Yaşında Başlar ?
Cilt Kanseri Vücuda Yayılır Mı ?
Cilt Kanseri Kimlerde Görülür ?
Deri Kanseri Belirtileri Nelerdir ?
İyi Huylu Cilt Kanseri Ne Demek ?

Diğer Operasyonlar

Zayfılama Sonrası Estetik Cerrahi

Diyetle veya bariatrik cerrahi ile kayda değer oranda zayıflayan kişilerde …

Kadında Cinsel Estetik

Başlığın kadında cinsel (genital) estetik olarak seçilmesi bilinçli bir  …

Bir cevap yazın