İzmir Gömük Penis Ameliyatı

İzmir gömülü penis operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem gömülü penis ameliyatı fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de gömülü penis ameliyatı yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici.

Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir gömülü penis ameliyatı doktorlarından Candan Mezili hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır.

Bu anlayışla yola çıkarak sizlere gömülü penis ameliyatı öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Gömülü penis durumunda istirahat halinde penis dokusu çok az görünmekte ya da içe kaçmış görünmektedir. Bu kişilerin ereksiyonda penis boyutları normaldir ya da ereksiyonla penis ortaya çıkar. Gömülü penis hastaları çoğunlukla penis büyütme ameliyatı için başvururlar. Ancak bu hastaların gömülü penis düzeltme ameliyatı olmaları gerekir. Gömülü penis düzeltme ameliyatları penis büyütmeye göre daha kapsamlı ameliyatlardır. O nedenle iyileşme ve işe dönüş süreleri biraz daha uzun olabilmektedir. Gömülü penis düzeltme ile ilgili daha fazla bilgi almak için www.penisbuyutme.net adresine bakabilirsiniz veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir’de Gömülü Penis Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de gömülü penis fiyatları yapıldığı hastane ve doktora göre değişiklik göstermekle birlikte bu alanda uzman pek çok doktor İzmir’de bulunmaktadır. Penis normal boyutta olmasına rağmen, çevre deri tarafından gizlenmesine bağlı, dışarıdan bakıldığında küçük görülmesi durumu gömülü penis şeklinde isimlendirilmiştir. Gömük penis, saklanmış penis olarak da adlandırılır. Gömülü peniste, penisin küçük olması değil penis tamamen normal boyuttadır. Kasık bölgesindeki aşırı yağlanma nedeniyle penisin vücut içinde saklanması durumudur. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli şehirlerden biridir. İzmir’de gömülü penis fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımıza başvurabilirsiniz.

S.S.S

Yetişkinlerde Gömük Pipi Neden Olur ?
Gömük penisteki penis gerek gövde yapısı,gerek boyu ve çapı ve gerekse yapısal özellikleri bakımından tamamıyla normal bir penis olmasına karşın sünnet derisinin altında saklı kalmış durumdadır. Sadece görüntü olarak küçük görünmektedir. Bunun nedenleri olarak, penis kökünde ki karın duvarında yağ dokusunun fazla olması, penis derisinin alttaki derin dokulara yapışmasındaki bozukluk, torbaya kadar inmiş bir fıtık veya hidroselin su kesesi  ileri derecede genişlemesi nedeniyle penisin gömülmesine neden olması, sünnet derisi dediğimiz uç bölgede yer alan derinin yapısal olarak aşırı derecede iriliği, megaprepuce fazlalığı sayılabilir.   Eğer obezite nedeniyle dirençli bir yağ dokusu cerrahi yollarla yağ dokusunun alınması ve karın duvarı bölgesine yapılacak plastik düzeltici operasyonlarla tedavi edilir. Eğer sorun penisin alt dokulara yapışma sorunu ise bu durum cerrahi yolla düzeltilmelidir.
Gömük Pipi İçin Hangi Doktor Gidilir ?
Gömük Pipi Kendiliğinden Düzelir Mi ?