Kadında Cinsel Estetik

kadinda-cinsel-estetik

Kadında Cinsel Estetik (Kadın Genital Estetiği)

Başlığın kadında cinsel (genital) estetik olarak seçilmesi bilinçli bir seçimdir şöyle ki kadında genital bölgenin görünümü sadece estetik manada değil aynı zamanda fonksiyonel açıdan da önemlidir. Kadında cinsel estetik ile ilgili ameliyat ve girişimler doğrudan sağlayacağı etkileriyle ve dolaylı yoldan özgüveninizi arttırarak sizin daha sağlıklı ve tatminkar cinsel hayat sürmenize yardımcı olacaktır.

Bu Girişimler İçin Kimler Uygun Adaydır?

Öncelikle erişkin yani 18 yaşının üzerinde olmak ve daha da önemlisi sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmak asli şartımızdır.  Eğer cinsel fonksiyon bozukluğunuz varsa ilk etapta başvurmanız gereken kişi cinsel terapi konusunda uzmanlaşmış bir Psikiyatri doktorudur çünkü unutmamak lazım ki insanın en önemli cinsel organı beynidir.

Burada bizim amacımız ise, normal bir  cinsel yaşama sahip kişilere rahatsızlık  veren cinsel organlardaki görünüm ve fonksiyon bozukluklarını gidermek ve bu kişilere dolaylı olarak cinsel hazzı arttırmaya yönelik girişimlerle daha keyifli bir cinsel yaşam sürmesine katkıda bulunmaktır.

Labiyoplasti (İç Dudak Küçültme Ameliyatı) Nedir?
Labiyoplasti Ameliyatları Neden Yapılır?
Labiyoplasti (İç Dudak Küçültme) Ameliyatı
Dış Dudak Estetiği
Vajina Daraltma

Zayfılama Sonrası Estetik Cerrahi

Diyetle veya bariatrik cerrahi ile kayda değer oranda zayıflayan kişilerde …

Deri Tümörleri

Deri tümörleri, genellikle ilerleyen yaşlarda görülen bir hastalıktır. Derinin …

Bir cevap yazın