İzmir Genital Estetik

İzmir genital estetiği operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem genital estetiği fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de genital estetiği yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici.

Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir genital estetiği doktorlarından Candan Mezili hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır.

Bu anlayışla yola çıkarak sizlere genital estetiği öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

İzmir’de Kadınlarda Genital Estetik Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de genital estetik fiyatları yapıldığı hastane ve doktora göre değişiklik göstermekle birlikte bu alanda uzman pek çok doktor İzmir’de bulunmaktadır. Cinsel organlarının şeklinden ve görünümünden memnun olmayan, işlevsel olarak sorun yaşayan tüm hastalara genital bölge estetiği uygulaması yapılmaktadır. İşlem öncesinde hastalarda cinsel fonksiyon bozukluğu olup olmadığı ayrıntılı bir şekilde değerlendirildikten sonra gerekli olan tedavi hakkına bilgilendirme yapılır. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli şehirlerden biridir. Hem en iyi hizmeti alıp hem de en iyi şekilde tedavi olmak istiyorsanız İzmir bu listenin ilk sıralarında yer almaktadır. İzmir’de genital estetik fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

S.S.S.

Bu Girişimler İçin Kimler Uygun Adaydır?
Öncelikle erişkin yani 18 yaşının üzerinde olmak ve daha da önemlisi sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmak asli şartımızdır.  Eğer cinsel fonksiyon bozukluğunuz varsa ilk etapta başvurmanız gereken kişi cinsel terapi konusunda uzmanlaşmış bir Psikiyatri doktorudur çünkü unutmamak lazım ki insanın en önemli cinsel organı beynidir. Burada bizim amacımız ise, normal bir  cinsel yaşama sahip kişilere rahatsızlık  veren cinsel organlardaki görünüm ve fonksiyon bozukluklarını gidermek ve bu kişilere dolaylı olarak cinsel hazzı arttırmaya yönelik girişimlerle daha keyifli bir cinsel yaşam sürmesine katkıda bulunmaktır.
Labiyoplasti (İç Dudak Küçültme Ameliyatı) Nedir?
Labiyoplasti Ameliyatları Neden Yapılır?
Labiyoplasti (İç Dudak Küçültme) Ameliyatı
Dış Dudak Estetiği
Vajina Daraltma
Genital Estetik Ameliyatları Nelerdir ?
Genital Estetik Kimlere Yapılır ?
Genital Estetik Ne Kadar Sürer ?
Genital Estetik Hangi Durumlarda Yapılır ?

Diğer Operasyonlar

Zayfılama Sonrası Estetik Cerrahi

Diyetle veya bariatrik cerrahi ile kayda değer oranda zayıflayan kişilerde …

Deri Tümörleri

Deri tümörleri, genellikle ilerleyen yaşlarda görülen bir hastalıktır. Derinin …

Bir cevap yazın