İzmir Penis Büyütme Ameliyatı

İzmir Penis Büyütme Ameliyatı

İzmir penis büyütme operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem penis büyütme ameliyatı fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de penis büyütme ameliyatı yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici.

Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir penis büyütme ameliyatı doktorlarından Candan Mezili hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır.

Bu anlayışla yola çıkarak sizlere penis büyütme ameliyatı öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Erkeklerde ortalama penis boyutu toplumdan topluma değişmekle birlikte erekte haldeyken, 13-15 cm kabul edilir. Ancak boyuttan bağımsız olarak penis büyüklüğünden memnun olmayan ve penisinin büyümesini isteyen kişiler için penis büyütme ameliyatı yapılmaktadır.

Penis Büyütme Nedir?

Sıkı ve daimi cinsel hayat hepimizin ortak tercihi olurken bu durum beylerde biraz daha baskın hale gelebiliyor. Cinsellikte neredeyse büyük formu yakalamak zorunda olan beylerin şu sıra penisleri ile başı dertte diyebiliriz. Partnerini yeterli doyum seviyesine getiremeyen veya partneri tarafından boyu yeterli görülmeyen penisler nedeniyle beyler penislerini büyütme arayışına girdi. Peki, Penis Büyütme Nedir? Neden ihtiyaç duyulur? İşte sizler için derlediğimiz birkaç ipucu daha! Penis boyu için tıpta belirlenen katı kurallar olmadığı gibi, genetik ve çevresel faktörler sebebiyle penis boyları da tıpkı kişilerin boyları gibi değişkenlik göstermekte. 2022 Türkiye ortalamasına bakıldığında 5 ila 18 cm penis boyutu ideal görülürken 5 cm aşağısı ufak, 18 cm ve üzeri penis için büyük penis ifadeleri kullanılmaktadır. Sıklıkla son zamanlarda beylerden gelen Penis Büyütme Nedir? Sorusu aslında ana başlıkta 4’e ayrılıyor diyebiliriz. Sırasıyla rölatif penis büyüme, penis parankimal büyütme, eyroni ve fibröz yapılara bağlı patolojilerde penis büyütme yöntemi ve görüntüsel olarak penisin büyümesi başlıklarında incelenmektedir.

Penis Büyütme Nasıl Yapılır?

Dünya gündemince hemen herkesin bildiği ve izlediği pornografik videolar nedeniyle çoğu kadın partnerinden olduğundan daha uzun ve kalın penis tercih etmekte, var olan boyun cinsel birleşme esnasında kendisini tatmin edemeyeceğini düşünmekte ki aslında oldukça hatalı bir yaklaşımdır. Yalnızca ilk 3 cm vajinaya girişi ile tatminlik algısının oturması olasıyken; beyler penis büyütme araştırmalarına girdi bile. Peki, Penis Büyütme Nasıl Yapılır? Gelin birlikte inceleyelim. Penis kökünde yerleşik yağ dokusunun açık cerrahi yöntemle ya da vakumlu yağ emme ile alınması penisin uzunluğuna sınırlı katkı sağlayabileceği gibi özellikle kilolu kişilerde karın yağlarının fazlalığı ve derinin sarkması ile penis doku içine gömülebilir. Bu kişilerde yağ alma işlemleri ve deriyi düzeltici yöntemler penis uzatmada olumlu sonuç vermektedir. Bir diğer Penis Büyütme Nasıl Yapılır? İşlemi ise, Skrotum denilen ve testisleri içinde tutan kesenin penisle olan deri/ deri altı bağlantısının Z plasti ya da V-Y plasti diye adlandırılan cerrahi tekniklerle uzatılması işlemidir ki bu da penise alt yüzeyinden uzama sağlamaktadır.

Penis Büyütme Riskleri Nelerdir?

Doğal penis boyu ve formundan memnun olmayan beylerin sıklıkla tercih ettiği penis büyütme ameliyatlarının da riski yok değil. Sağlıklı ve kaliteli bir cinsel hayat beklentinizi tap seviyeye çıkarmak için Penis Büyütme Riskleri Nelerdir? Maddelerine birlikte göz atmaya ne dersiniz? Normal standartlarda 5 – 18 cm arası normal penis boyu kabul edilmekte ancak zenci ırkına sahip kişilerin daha kalın ve uzun penise sahip olmaları sebebiyle beyler kendilerinde eksiklik aramaya ve partnerleri ise doyum noktasına erişemeyeceklerini düşünmeye başladılar. Olası penis büyütme ameliyatı sonrası dikişlerin açılması, iltihap hali, kan oturması ve damarlarda tıkanıklık dahi Penis Büyütme Riskleri Nelerdir? Listesinde yer alıyor.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası Tavsiyeler

İçinize sinen ve partnerinizi de memnun eden bir penis boyuna eriştiğinizde var olan güveniniz artarken, ameliyat sonrasında dikkat edilmesi gereken nüanslara uyulmadığında sıkıntılı bir sürece girebilirsiniz. Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası Tavsiyeler vermeden önce, kâğıt ve kalemleri hazır etmeyi unutmayın! Minimum 4 hafta boyunca cinsel ilişkiden kaçınmalı, 10 gün boyunca duş almamalı, en az 1 hafta uçak – otobüs gibi seyahatlerden uzak durmalı ve solaryum – buhar banyosu gibi aktivitelere en az 10 gün ara vermelisiniz. Ek olarak Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası Tavsiyeler listenizde muhakkak sizi tahrik ve erekte edecek durumlardan kaçınmalı, dikişlere belirli periyotlarda pansuman yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis büyütme ameliyatı iki aşamadan oluşur. Birinci aşama uzatma, ikinci aşama kalınlaştırmadır. Penis boyunu uzatmak için, kasıkta yaklaşık 4 cm lik küçük bir kesiden girilir. Penisin yüzeyel ve derin asıcı bağları serbestlenir. Bu bağların serbestlenmesiyle penisin kasık içindeki kısmı dışarı çıkarılmış olur. Ayrıca bazı kişilerde kasıklarda yağlanma fazladır. Eğer kasık yağlanması fazlaysa liposuctionla yağlar alınır. Böylece  kasık geri plana itilmiş ve penis ön plana çıkarılmış olur. İkinci aşama penis kalınlaştırmadır. Bunun için karın ve bel bölgesinden alınan yağlar süzülüp saflaştırılır ve penis gövdesine enjekte edilir. Yağ enjeksiyonu için penis üzerinde herhangi bir kesi yapılması gerekmez. Penis başı kan damarlarından çok zengin olduğu için yağ enjeksiyonu yapılamaz.

Bazı kişilerde perdeli penis denilen bir problem mevcuttur.  Perdeli penis, penis ile skrotum arasında uzanan fazlalık deriye verilen isimdir. Bu fazlalık deri penisi olduğundan kısa gösterir. Bu fazlalık deri alınarak penisin olduğundan kısa görünmesi engellenmiş olur. Penis kalınlaştırma ile ilgili birçok yöntem tanımlanmış olsa da günümüzde penis kalınlaştırmanın en sağlıklı ve kabul görmüş yöntemi yağ enjeksiyonudur. Penis kalınlaştırma kişinin vücudundan alınan yağların penis gövdesine enjeksiyonu ile yapılmaktadır. Öncelikle yağ fazlalığı olan bölgelerden (karın, kasık veya uyluk bölgesi vs..) yağlar alınır. Alınan yağlar saflaştırıldıktan sonra penis gövdesine enjekte edilir. Böylece penis kalınlığında belli oranda artış meydana gelmekte ve dolgun bir penis görünümü ortaya çıkmaktadır.

Penis Büyütme Ameliyatı ile Ne Kadar Büyüme Elde Edebilirim?

Penis büyütme ameliyatı olacak kişiler için en önemli soru ameliyatla ne kadar büyüme elde edilebileceğidir. Diğer tüm ameliyatlar gibi penis büyütme ameliyatlarının sonuçları kişiden kişiye değişmektedir. Penis uzamasını etkileyen en önemli iki faktör penis asıcı bağının ne kadar gelişmiş olduğu  ve mevcut penisin  boyudur. Penis boyu ne kadar büyükse o kadar fazla uzama elde edilebilir. Ayrıca penis asıcı bağı ne kadar gelişmişse ve kuvvetli ise asıcı bağ serbestleştirilmesinden sonra uzama o kadar fazla olur. Penis asıcı bağı derinde yerleştiği için ameliyat öncesinde bu bağın ne kadar gelişmiş olduğunu önceden anlamak mümkün değildir. Penis büyütme ameliyatları ile  genellikle 2-3 cm uzama sağlanabilmektedir.  Bu uzama penisin sönük halindeki uzamadır. Anatomik yapısı buna uygun bazı hastalarda 3.5 cm uzama sağlanabilir. Yani penis büyütme ameliyatları mucizeler yaratan bir ameliyat değildir. Bu uzamanın ereksiyona yansıması daha azdır. Penis kalınlaştırma ameliyatları da elde edilen kalınlaşma kişiden kişiye değişmekle beraber penis kalınlığının  ortalama 30 u kadar kalınlık artışı elde edilmektedir. Bu kalınlık artışı hem ereksiyonda hem de istirahat haline yansır. Uzatma işlemi tekrarlanamazken, penis kalınlaştırma işlemi ihtiyaç olursa 6 ay sonra tekrar yapılabilir.

Penis Büyütme Ameliyatının Riskleri Nelerdir?

Penis büyütme ameliyatı zannedilenin aksine penis fonksiyonları için risk oluşturmaz. Yani penisin cinsel fonksiyonlarını bozmaz ve etkilemez ayrıca çocuk yapma yani üreme için risk  ve yan etki oluşturmaz. Penis büyütme ameliyatında diğer bütün ameliyatlarda olan genel ameliyat riskleri mevcuttur. Bunlar dikiş açılması, kanama, enfeksiyon gibi risklerdir ve her biri yaklaşık %1 görülebilir. Yani penis özetle penis büyütme ameliyatları diğer ameliyatlardan daha riskli bir ameliyat değildir.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Penis büyütme operasyonlarının süresi ameliyat esnasında yapılacak olan işlemlere göre değişmektedir ortalama 2 saat civarı sürmektedir. Genel anestezi veya spinal anestezi ile penis büyütme ameliyatı yapılabilir. Penis büyütme ameliyatı sonrasında aynı gün taburcu olunabilir veya bir gece hastanede yatılabilir. Zannedilenin aksine penis büyütme ameliyatı sonrası pek ağrılı değildir. En çok ağrı hissedilen bölgeler yağ alınan yerlerdir. Bu bölgelerde özellikle ilk 3 gün adeta spor yaptıktan sonra hamlama benzeri bir ağrı hissedilir. Ameliyattan sonra ilk 2 gün idrar yaparken hafif yanma hissedilebilir. Ameliyat sonrası 2 gün penis bölgesine pansuman yapılır. 2 günden sonra pansuman ihtiyacı yoktur. Penis büyütme ameliyatı olan hastaların 4 hafta kadar cinsel ilişkiye girmemesi veya masturbasyon yapmaması gerekmektedir. Penis kalınlaştırma ve penis uzatma işlemleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için www.penisbuyutme.net i ziyaret edebilirsiniz ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir’de Penis Büyütme Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de penis büyütme fiyatları yapıldığı hastane ve doktora göre değişiklik göstermekle birlikte bu alanda uzman pek çok doktor İzmir’de bulunmaktadır. Cinsel organlarının şeklinden ve görünümünden memnun olmayan, işlevsel olarak sorun yaşayan tüm hastalara penis büyütme uygulaması yapılmaktadır. İşlem öncesinde hastalarda cinsel fonksiyon bozukluğu olup olmadığı ayrıntılı bir şekilde değerlendirildikten sonra gerekli olan tedavi hakkına bilgilendirme yapılır. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli şehirlerden biridir. Hem en iyi hizmeti alıp hem de en iyi şekilde tedavi olmak istiyorsanız İzmir bu listenin ilk sıralarında yer almaktadır. İzmir’de penis büyütme fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

S.S.S

Kimler Penis Büyütme Ameliyatı Olmalı ?
Penis büyütme ameliyatı kalıcı çözümler sunmak üzere geliştirilmiştir. Ameliyat esnasında vücuda herhangi bir materyal ya da madde yerleştirilmemektedir. Bu nedenle genel sağlık durumu yerinde olan, ameliyata engel olabilecek rahatsızlıkları bulunmayan tüm hastalara yapılabilmektedir. Penis büyütme operasyonları, mikro penisli erkeklere, küçük penis boyuna sahip erkeklere yapılabildiği gibi normal penis boyuna sahip bireylere de yapılabilmektedir. Ameliyatın yapılabilmesi için penisin mikro ya da küçük olması aranmaz. Bir tercih meselesi olup penis boyundan memnun olmayan tüm erkekler için uygundur.  Ortalama penis boyu kıtadan kıtaya, ülkeden ülkeye, ırktan ırka hatta şehirden şehre göre bile değişebilmektedir. Özetle net bir ortalamadan bahsetmek mümkün değildir. Lakin araştırmalar gösteriyor ki ortalama penis boyu 12 ila 14 cm civarlarındadır. 
Penis Ameliyatı ve Nasıl Büyütülür ?
Penis Büyütme Ameliyatı Kaç Cm Uzar ?

Yazımızı paylaşın