İzmir Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

İzmir Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

İzmir penis kalınlaştırma operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem penis kalınlaştırma ameliyatı fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de penis kalınlaştırma ameliyatı yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici.

Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir penis kalınlaştırma ameliyatı doktorlarından Candan Mezili hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır.

Bu anlayışla yola çıkarak sizlere penis kalınlaştırma ameliyatı öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Penis Kalınlaştırma Nedir?

Penis boyutunuz ideal ancak istediğiniz kalınlıkta değilse, hayata veya cinselliğe küsmenize gerek yok. Birçok erkek tarafından tercih edilen ve partnerlerinin cinsel tatminliğe erişmelerinde ki en büyük etken olarak görülen penis kalınlığı ameliyatları 2022 tıp dünyasında da revaçta diyebiliriz. Adını sıkça duyduğumuz ancak araştırmaktan dahi çekindiğimiz Penis Kalınlaştırma Nedir? Formuna gelin göz atalım. Penis kalınlaştırma, çiftlerin cinsel hazzı daha iyi duyabileceklerine inandıkları noktada devreye giriyor. Normal ve sağlıklı bir erkekte 5 – 18 cm penis boyutu ve buna eş değer kalınlık ideal görülürken ya aynada ki görüntüye ya da cinsel anlamda ki yeterliliğine güvenmeyen beylerin penis kalınlaştırma ameliyatı tercih ettiği biliniyor. Birçok safsataya dahi konu olan Penis Kalınlaştırma Nedir? Konusu şekil bozukluklarından boya, kalınlıktan işleve kadar tam bir cerrahi operasyon içermektedir. Hayalinizde ki penise kavuşmak ve sıkı bir cinsel hayat için geç kalmadınız!

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Cinsel işlev bozuklukları zamanla çiftler arasında psikolojik reaksiyonlara ve hatta gerilmelere dahi yol açabilen bir konuyken, beylerin penis kalınlığı tartışma konusu diyebiliriz. Yeterli kalınlıkta penise sahip olmadığını düşünen kişilerin sıklıkla başvurduğu penis kalınlaştırma ameliyatına dair bilinçlenmeye hazırsanız; sizler için hazırladığımız Penis Kalınlaştırma Nasıl Yapılır? Maddelerini okumanızda fayda olacaktır! Penis kalınlaştırma ameliyatı, penise hastanın kendisinden alınan yağ dokusunun enjekte edilmesi ile sağlanır. Yağlar liposuction tekniği ile alınmaktadır. Yağ alınan yerde belirgin bir iz kalmaz. Sıklıkla bel bölgesi ya da bacağın iç tarafları yağ alınması için tercih edilen bölgelerdir. Daha çok pornografi dünyasına özenen ve zamanla kendine olan öz güvenini yitiren kişilerce araştırılan Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır? Sorusu detaylarla doludur diyebiliriz. Ameliyattan 2 gün öncesinde hastanın alkol – sigara ve kan sulandırıcı ilaçları bırakması tavsiye edilir ve süreç başlar. Lokal veya genel anestezi olarak yapılabilen ameliyat maksimum 1 ila 1.5 saat arasında sürer. Hastanın karın bölgesinden bir miktar yağ alınır ve bu yağ hücreleri penise enjekte edilir, penisin kalınlaşması ve büyümesi sağlanır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Riskleri Nelerdir?

Her cerrahi operasyon beraberin de yok denecek kadar az dahi olsa riski getirir. Özellikle ameliyat olmayı kabul eden kişilerle tüm riskler paylaşılmalı, hem hekim hem de hasta tarafından karşılıklı verilen onaylar neticesinde süreç başlatılmalıdır. Peki, Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Riskleri Nelerdir? Korkmalı mıyız? İşte şahane ipuçları! Penis ameliyatının en belirgin riskleri hematom, sinir hasarı, anestezi komplikasyonları, kan veya su toplanması gibi bazı problemler ortaya çıkmasıdır ve bununla birlikte iltihap riski de olağan ancak düşük olasılıklı riskler arasındadır. Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Riskleri Nelerdir? Listemize ek olarak nadir görülen bir başka durum olsa dahi penis bölgesinde topaklar oluşmasını almayı unutmamalıyız.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Sonrası Tavsiyeler

Penis kalınlaştırma ameliyatları sonrası iyileşme sürecini ilk takip eden 15 gün içerisinde morarma ve şişme meydana gelebilir ve bu bağlamda kişilerin Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Sonrası Tavsiyeler formuna mutlak standartlarda uyması beklenir. Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Sonrası Tavsiyeler listesinde ilk 10 gün duş yasağı ve 4 hafta minimum cinsel birliktelik kısıtlaması gelirken aynı zamanda 1 hafta uçak seyahati yapmamak ve erekte olmamaya öze göstermek geliyor. Buhari masaj ve SPA gibi aktivitelere en az 1 ay ara verilmesi önerilirken, kişinin penisi gelecek darbelerden de koruması önemlidir. Yaz mevsimi mi? En az 10 gün güneşlenmemeli, çok soğuk – sıcak suyla teması tamamen kesmelisiniz.

Penis Kalınlaştırma Nasıl Yapılır?

Penis büyütme ameliyatı kapsamında yapılan penis kalınlaştırma uygulaması normalden ince penise sahip olan hastalara yönelik bir operasyondur. Penis uzunluğu hastayı tatmin edici boyutta olsa dahi penis kalınlığının yetersiz olması durumu birçok psikolojik ve cinsel problemlerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Günümüzde penis kalınlaştırma işlemi yağ enjeksiyonu ile yapılır. Karından ya da kasıklardan alınan yağlar süzülüp saflaştırıldıktan sonra penis gövdesine enjekte edilir. Penis kalınlaştırma için alternatif yöntemler de mevcuttur. Bunlardan birincisi greftlerdir. Ancak greftlerle ilgili iyileşme sürecinin uzun olması, komplikasyonların fazla olması nedeni ile günümüzde pek kullanılmamaktadır. Diğer bir yöntem hyaluronik asit dolgu uygulamalarıdır. Bu uygulamaların ana dezavantajı çok miktarda dolgu kullanmak gerektiği için çok pahalıdır. Ayrıca 1.5 yılda bir tekrarlamak gerekir. Bu nedenlerle günümüzde yağ enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma tekniği son derece güvenli ve alternatifsizdir.

Penis Kalınlaştırma İle Ne Kadar Kalınlık Elde Edilebilir?

Penis kalınlaştırma ile ne kadar kalınlık elde edilebileceği bu ameliyatı olmayı düşünen kişiler için en önemli sorudur. Penis kalınlaştırma ameliyatı ile ne kadar kalınlık elde edilebileceği kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama %25-35 kalınlık artışı elde edilir. Bu elde edilen kalınlık artışı kalıcıdır. Penis kalınlaştırma ile ilgili bilinen yanlış bilgilerden bir tanesi de 6 ay sonra penisin eski haline döneceğidir. Bu kesinlikle yanlış bir bilgidir. Penis kalınlaştırma ehil ellerde yapıldığında yağın tutmaması ya da erimesine bağlı 6. ayda ikinci yağ enjeksiyonu son derece nadirdir. Yağ enjeksiyonu ile  elde edilen kalınlık kalıcı kabul edilir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Hakkında

Penis kalınlaştırma ameliyatı için yağ fazlalığı olan bölgelerden yağ alınır. Yağlar saflaştırıldıktan sonra penis gövdesine enjekte edilir. Penis kalınlaştırma tek başına yapılabileceği gibi penis büyütme ameliyatının bir parçası olarak da yapılabilir. Penis kalınlaştırma ameliyatında sadece yağ alınan yerlerde çok küçük kesiler olur.  Penis üzerinde kesi olmaz. Yani bu izsiz bir ameliyat olarak kabul edilir. Ameliyat sonrası aynı gün taburcu olunabilir. İşlem genel ya da spinal anestezi altında yapılır. Yağ alınan yerlerde hafif ağrı olur, bu ağrı basit ağrı kesicilerle kontrol altına alınabilir. Ameliyattan 2 gün sonra işe dönüş yapılabilir. Ağır işlerde bu süre biraz daha uzayabilir. Ameliyat sonrası pansuman ihtiyacı yoktur. Penis kalınlaştırma işlemleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için www.penisbuyutme.net i ziyaret edebilirsiniz ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir’de Penis Kalınlaştırma Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de penis kalınlaştırma fiyatları yapıldığı hastane ve doktora göre değişiklik göstermekle birlikte bu alanda uzman pek çok doktor İzmir’de bulunmaktadır. Cinsel organlarının şeklinden ve görünümünden memnun olmayan, işlevsel olarak sorun yaşayan tüm hastalara penis büyütme uygulaması yapılmaktadır. İşlem öncesinde hastalarda cinsel fonksiyon bozukluğu olup olmadığı ayrıntılı bir şekilde değerlendirildikten sonra gerekli olan tedavi hakkına bilgilendirme yapılır. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli şehirlerden biridir. Hem en iyi hizmeti alıp hem de en iyi şekilde tedavi olmak istiyorsanız İzmir bu listenin ilk sıralarında yer almaktadır. İzmir’de penis kalınlaştırma fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

S.S.S

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Zararlı Mı ?
Penis uzatma estetiklerinden biridir. Penise yönelik gerçekleştirilecek tüm uzama kalınlaştırma büyütme işlemlerine ek olarak tercih edildiğinde daha fazla kazanım uzama sağlayabilmektedir. Penis’in pubis alanında yer alan cilt dokularının ilerletilmesi hedeflenerek penisin daha da uzamasına elverişli bir işlem gerçekleştirilir.  Tüm penis estetikleri tamamen fiziksel adımlarla atılmaktadır. Penis kimyasına yönelik bir işlem adımı yapılmamaktadır. Penis estetikleri sonrası ereksiyon, erken boşalma, zevk alma da bir değişim olmaz. Katkı ya da olumsuzluk sunmaz. Bu tür işlemler sadece penisin hacimsel olarak kalınlaştırılması, uzatılması ve büyütülmesine yönelik atılan adımlardan ibarettir.  Penis kalınlaştırma uygulaması kişinin kendi yağ dokusunun, penisin çeşitli noktalarına enjekte edilmesiyle yapılır. Spermin olduğu ve üretildiği kısımlara yönelik bir operasyon olmadığı için sperme de zararı yoktur.
Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Ne Kadar Kalınlaştırır ?

Yazımızı paylaşın