İzmir Genital Bölge Estetiği

İzmir Genital Bölge Estetiği
Genital Bölge Ameliyatı; Kadınlarda genital alanın görünümü ve şekli yalnızca estetik anlamda değil fonksiyonel açıdan da büyük öneme sahiptir. Kadınlarda cinsel estetik ile alakalı ameliyatların sağlayacağı etkiler, kişilerde özgüven artmasına yardımcı olur. Ayrıca daha sağlıklı ve tatmin edici cinsel hayat yaşamanıza yardım eder.İlk olarak 18 yaşını doldurmuş olmak ve en önemlisi sağlıklı bir cinsel hayata sahip olmak genital bölge ameliyatı olmanız için ilk kriterler arasındadır. Şayet cinsel fonksiyon bozukluğu yaşıyorsanız ilk başta işinde başvurmanız gereken cinsel terapi hakkında uzman olan psikiyatri doktorudur.Genital bölge estetiğinin amacı , rahatsızlık duymalarına neden olan cinsel organlarındaki görünüm ile fonksiyon bozukluklarını ortadan kaldırmaktır..

Vajina Daraltmaya Niye İhtiyaç Vardır? 

İlerleyen yaş, doğumların etkisiyle istenilenden çok daha fazla genişleyen vajina, kadınların cinsel hayatları üzerinde olumsuz etkiler yaratır. Vajina daraltma ameliyatları sayesinde ciddi oranda vajinada daraltma yapılabilir.Ameliyat sırasında gevşeyen kas dokuları, bu esnada sıkılaştırıldığı için etkileri daha da kalıcı olur. Bu ameliyat genel anestezi ile gerçekleştirilir. İşlem sırasında eriyen dikiş kullanılması nedeniyle dikiş alınmaz. Ancak ameliyattan sonra 6 hafta cinsel rejim yapmanız gerekir.

İç Dudak Küçültme Ameliyatı

Diğer adı ile Labioplasti ya da iç dudak estetiğidir. Genital bölgenin dudak kısımlarının yapısal oranda olduğundan daha büyük, geniş, kabarık olması halinde gerçekleştirilir. Toplum arasında iç dudak estetiğine vajina estetiği de denilir. Bu yanlış ifadedir çünkü, vajina daha içtedir. İç ile dış dudaklar, dış genital organ olarak sınıflandırılır.

Dış Dudak Estetiği

Dış dudaklar talebe göre küçültülebilir ya da büyütülebilir. Dış dudak büyütme yağ enjeksiyonu ile gerçekleştirilir. Yağ enjeksiyonu kalıcıdır. Ayrıca geçici dolgu malzemeleri de kullanılabilir ancak ameliyat seçilecekse 45 dakika, dolgu maddeleri enjeksiyonu da 10 dakika da tamamlanır.Dış dudak küçültme de dış dudakların dış kısmından doku çıkarılarak yapılır. Kibar izler kalır.Ağrılı bir işlem değildir.Genital  bölge ameliyatı ile merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

Genital Bölge Ameliyatı Fiyatları 2022

Genital Bölge Ameliyatı Fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.Kaynakça:https://www.webmd.com/women/guide/vaginoplasty-and-labiaplasty-procedures

Yazımızı paylaşın

Bir cevap yazın