İzmir Estetik Cerrahi Merkezleri

İzmir Estetik Cerrahi Merkezleri
İzmir Estetik Cerrahi Merkezleri; Cerrahi merkezler sağlık sorunlarını veya estetiği bozan sorunları görsel ve fonksiyonel olarak düzelten tıp merkezleridir. Genel sağlık dediğimiz zaman vücudun tam bir iyilik halinde olması kavramı anlaşılır. Kişi kendinde var olan sorunları estetik ameliyatlarla düzelterek daha sağlıklı ruhsal ve sosyal bir iyilik haline kavuşur.Cerrahi dediğimiz zaman daha çok fonksiyonel ve görsel bir düzeltmeden söz ederiz. Örnek verecek olursak burun kemiğinde eğrilik olan birisi hem nefes almakta zorlanır hem de görünüşünü beğenmez. Cerrahi işlemler ile görsel bir düzeltme sağlanırken aynı zamanda daha rahat nefes alması için fonksiyonel düzeltmede yapılır. İzmir estetik cerrahi merkezleri, dünya standartlarının üstünde birçok estetik cerrahi işlemleri uygulamaktadır.

Meme Estetiği

Meme kadınlarda önem arz eden bir organdır. Kadının toplumdaki rolünü temsil eder. Hem anne olmayı hem de kadın olmayı simgeler. Yapısal ve genetik nedenlerden dolayı meme çok büyük ya da çok küçük olabilmektedir.Bazen de asimetri ve sarkma eşlik etmektedir. Bu saydıklarımız memenin görsel sorunları iken memenin büyük olması baş ve boyun ağrısına neden olan fonksiyonel sorunlardır. Artık hemen hemen her klinikte meme büyütmek için silikon uygulaması, meme küçültme, meme dikleştirme işlemleri yapılmaktadır.Kadınlar işlem sonrası kendini daha rahat hissetmekte ve daha mutlu olmaktadır. İzmir estetik cerrahi merkezleri kliniğimiz meme estetiğinde son teknolojik ekipmanlar kullanmaktadır.

Burun Estetiği

Burun hem fonksiyonel hem görsel olarak kişiyi etkileyen bir organdır. Burundaki fonksiyon kaybı nefes almayı zorlaştırdığı gibi uyurken de uyku apnesine neden olarak hayatı tehdit eden bir duruma sebebiyet verebilir. Burunun görsel ve fonksiyonel olarak düzeltilerek yüze uygun bir görünüme kavuşturulması estetik ameliyatları içinde birinci sıradadır.

Karın Germe Estetiği

Kadınlar hamile kaldıkları andan itibaren karın dokusu hızla genişler. Büyüyen ve gerilen karın dokusu doğumla beraber gevşer ve sarkar. Karın içinde büyüme ne kadar çok olursa sarkma ve deride çatlama o kadar çok olur. İzmir estetik cerrahi merkezleri olarak karın germe operasyonları karında bulunan fazla doku çıkarılarak yapılmaktadır.Kaliteli bir sağlık hizmeti almak için doktorunuzu iyi seçmeniz gerekir.

Yazımızı paylaşın

Bir cevap yazın