İzmir Brezilya Popo Estetiği

İzmir BBL operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem BBL uygulaması fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de BBL uygulaması yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici. Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir BBL uygulaması yapan doktorlarından Candan Mezilli hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır. Bu anlayışla yola çıkarak sizlere BBL uygulaması öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Brezilya Popo Estetiği (BBL) Nedir ve Neden Bu Kadar Çok Yapılmaktadır?

BBL en temelde liposuction ve yağ enjeksiyonu işleminin kombinasyonudur. BBL ameliyatında vücuttaki özellikle gövde kısmındaki fazlalık yağlar alınarak vücut şekillendirilmesi yapılır. Klasik olarak karın, bel çevresi ve eğer gerekliyse bacaklar ve vücudun diğer bölgelerindeki fazlalık yağlar alınarak vücut şekillendirilir. Vücut şekillendirilmesinden kasıt belin inceltilmesi, bel oyuntusunun oluşturulması ve karnın ve inceltilmesidir. Ardından fazlalık yağlar popoya enjekte edilerek popo büyütülerek güzelleştirilir.Popo basen geçişi güzelleştirilir. Bu ameliyatı bu kadar çok talep olmasının nedeni vücut hatlarında çarpıcı bir değişim sağlamasıdır. Liposuction ile belin ve karnın inceltilmesi aynı zamanda poponun hacimlendirilmesi, bel kalça geçişinde kontrast yaratarak vücut şeklini daha da güzel ve kıvrımlı hale getirir.

Bbl Uygulaması İzmir Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de bbl uygulaması fiyatları yapıldığı hastane ve doktora göre değişiklik göstermekle birlikte bu alanda uzman pek çok doktor İzmir’de bulunmaktadır. BBL estetiği yaşa bağlı olarak veya olumsuz çevre koşullarına maruz kalan cildin yaşlanması durumunda cilde uygulanan ve cildi yenileyen genç bir cilt haline dönüştüren estetik işlemlerden biri olarak karşımıza çıkar. BBL estetiği özel bir cihaz aracılığı ile yapılır. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli şehirlerden biridir. Hem en iyi hizmeti alıp hem de en iyi şekilde tedavi olmak istiyorsanız İzmir bu listenin ilk sıralarında yer almaktadır. İzmir’de Bbl uygulamaları fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Diğer Operasyonlar

Liposuction

Liposuction (Liposakşın) işlemi vücuttaki fazlalık yağların vakum …

Karın Germe

Plastik Cerrahide abdominoplasty veya diye adlandırılan karın germe …

Popo Estetiği

Kalçalar, her zaman kadın vücudunun çekiciliğini arttıran önemli bir unsur …

Kol Germe

İlerleyen yaşın etkisiyle veya kilo alıp vermekle kolun üst ve iç kısmında …

Uyluk Germe

Uyluk (baldır) germe uyluk bölgesindeki deri sarkıklığını hedef alan …

Bacak Estetiği

Uyluk (baldır) germe uyluk bölgesindeki deri sarkıklığını hedef alan …

Bir cevap yazın