İzmir Uyluk Germe

İzmir uyluk germe operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem uyluk germe fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de uyluk germe yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici.

Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir uyluk germe ameliyatı doktorlarından Candan Mezili hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır.

Bu anlayışla yola çıkarak sizlere uyluk germe ameliyatı öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Uyluk germe yapıldığında bu deri sarkıklığından kurtulursunuz ve uyluğunuz daha ince ve düzgün görünür. Uyluk germe yapılırken fazlalık deriler çıkarıldığı için uyluk iç kısımda ince uzun bir iz kalır. Ameliyat süresi her iki uyluk için toplam 3 saat civarındadır. Spinal anestezi veya hastanın tercihine göre genel anestezi ile yapılabilir. Ameliyat sonrasında aynı gün hastaneden çıkabilirsiniz, işe dönüş ağır fiziksel olmayan işler için ortalama 7 gündür. 3 hafta sonra egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz. Kol germe ve bacak germe ameliyatlarından sonra izler kalır. Bu izler genellikle bacağın iç kısmı, kolun iç veya arka kısmı az görünen yerlere yerleştirilir. Bu ameliyatlara bağlı izler ilk başta kızarıkken zamanla beyazlar ve daha belirsiz hale gelir. Kol ve bacak germe ameliyatından sonra iz kalması kaçınılmazdır. Bu nedenle deri sarkıklığı olan hastalar bu sarkıklıkla yaşamak veya bu bölgelerde izin olması ancak daha iyi bir kol veya bacak şekline sahip olmak arasında bir tercih yapmaları gerekir.

Uyluk Germe Nedir?

Kabul edelim aşırı kilonun faydası olmadığı gibi sağlığımızı da yekten tehdit etmekte. Öyle ki hem bölgesel yağlanmaya hem de kalp – damar sistemine de sorunlar yaşamamıza sebebiyet verebiliyor. Bu durumun uyluk bölgemizi de yakından ilgilendirdiğini biliyor muydunuz? Uyluk bölgemiz, aşırı kilo alım – verim durumlarında ve yaşa bağlı yaşlanma durumlarında kendini ortaya çıkarmakta. Peki, ne yapmalı? Bu süreci nasıl geçirmeli? Tam ihtiyacınız olan uyluk germe işlemi ile karşınızdayız. Uyluk Germe Nedir? Dediğinizi duyar gibiyiz. Uyluk germe işlemi, cildin ilk günkü sıkı formunu kaybederek elastik bir hal alması sebebiyle ortaya çıkardığı kötü görüntüyü tamamen yok etmeye yönelik yapılmaktadır. Hamilelik sonrası kırışıklıklardan yer çekimi durumuna, kilo alıp – vermeden yaşlılık sürecine dek uygulanan uyluk germe işlemi, akıllarda yer eden Uyluk Germe Nedir? Sorularına büyük ölçüde yanıt vermektedir.

Uyluk Germe Nasıl Yapılır?

Uyluk bölgesinde oluşan gerek çevresel gerekse kişilerden kaynaklı kırışıklık, sarkma ve deforme durumunda devreye giren uyluk germe operasyonları, birçok kişi tarafından desteklense de akıllara Uyluk Germe Nasıl Yapılır? Sorusunu getiriyor. Uyluk germe operasyonları, kasık bölgesinden ya da kalça kıvrımının altından kesiler oluşturularak başlar. Kesi sonrası yağ dokusu alınarak fazla deri azaltılır. Alt yağ dokusu da dâhil olmak üzere deri daha sonra sıkılaştırılır. Özellikle fazla miktarda yağ dokusu varsa Liposuction düşünülebilir. Cilt fazla yağ ve deriden kurtulduğunda gerekli dikim sürecine girilir. Ek olarak Uyluk Germe Nasıl Yapılır? Düşüncesinde olan herkes bilmelidir ki, uyluk derisi cildi çok ince ve gevşemeye meyilli olduğundan Liposuction tek başına uygulanmamalıdır. Bu da gevşemenin artmasına neden olabilir.

Uyluk Germe Riskleri Nelerdir?

Her ameliyat süreci belirli risk oranlarına sahip olarak gerçekleştirilir ve bu riskler hem ilgili hekim hem de ilgili hasta tarafından kabul edilerek operasyon sürecine girilir. Uyluk Germe Riskleri Nelerdir? Diye düşünen her birey bilmelidir ki, operasyon bilinçsiz ve tam donanım – yetkinlik sahibi olmayan kişilerce yapıldığında kanama, deri – cilt enfeksiyonu, asimetrik hatalar, kalıcı izler ve dahası bir türlü başlamayan iyileşme süreci ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Uyluk Germe Riskleri Nelerdir? Sorunuzu sorarken muhakkak bu işlemin yapılacağı kurum – kuruluşun donanımına, izinlerine ve hekim yeterliliğine bakın. Süreci sizin için kolaylaştıran bir hekime hangimiz hayır deriz ki? Finalde sizi tatmin etmeyen sonuçlarla karşılaşmamak için doğru tercih yapmalı ve tüm riskleri düşünmeden acele etmemelisiniz.

Uyluk Germe Ameliyat Sonrası Tavsiyeler

Kusursuz ve şık vücut hatlarına sahip olmaya eminiz ki kimse hayır demez ancak uygulamayı tercih ettiğiniz uyluk germe ameliyatı sonrasında iyi bir tedavi sürecine de hazırlıklı olmalısınız. Uymanız gereken uzunca bir Uyluk Germe Ameliyat Sonrası Tavsiyeler listeniz var desek? Uyluk Germe Ameliyat Sonrası Tavsiyeler denildiğinde ilk olarak yürüme ve bacakları hareket ettirmede hiçbir sakınca görülmese de ilk iki hafta uyluk içlerinde hissedilen gerginliğin azalması için fazla ayakta kalmaktan, bacakları aşırı açmaktan, egzersiz ve spordan kaçınılmalıdır. Ek olarak bağdaş kurmaya çalışmak, bacak bacak üstüne atmak, koşu yapmak veya ani – hızlı hareketlerden kesinlikle kaçınmak önemliyken, bölgede uygulanması gereken merhem veya ilaçları ihmal etmeden kullanmalısınız. Aşırı sıcak duş ve soğuk kompleksinden uzak durmanız önerilirken bacak ve kalça kısımlarını etkileyecek darbe ve yaralanmalara karşı maksimum özen gösterilmelidir. Uyluk Germe Ameliyat Sonrası Tavsiyeler vermek gerekirse, dikişlerin atmaması ve olası bir iltihaplanma durumuyla karşı karşıya kalınmaması için yatış pozisyonunuzu mümkün mertebe o kısma ağırlık vermeyecek şekilde ayarlamanızda fayda olacaktır.

İzmir’de uyluk germe fiyatları ne kadar?

İzmir’de uyluk germe fiyatları yapıldığı hastane ve doktora göre değişiklik göstermektedir. Uyluk germe uylukların üst ve iç tarafında oluşan deri bolluğu ve yağlanmanın ortadan kaldırılmasına yönelik olarak yapılan bir işlemdir. Bacakta bir miktar incelme sağlasa da etkisi esas olarak uyluğun iç tarafı ile kendini gösteren bir işlemdir. Uyluk germe ameliyatları genelde 40 yaş üstü kadınlara tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizin sağlık alanında tercih edilmesinin pek çok sebebi bulunur. Bunlardan biri teknolojik alandaki gelişmeler ve kullanılan makinelerin üst düzeyliğidir. Uzman doktorların Türkiye’de bulunması da Türkiye’yi önemli bir konuma getirmektedir. İzmir’de uyluk germe fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımıza danışabilirsiniz.

S.S.S

Uyluk Germe Ameliyatı Kaç Saat Sürer ?
Uyluk sarkmalarında uygulanan uyluk germe ameliyatı genellikle genel anestezi altında ve bazen de lokal anestezi ile yapılır. Ortalama 2-3 saat arası sürer. Uylukların iç kısımlarından kasık katlantılarına doğru uzanan kesiler yapılarak fazla ve sarkık olan cilt ve cilt altı yağ dokusu çıkarılır. İzler genelde dışarıdan bakıldığında en az görünen yerler olan uyluk iç kısmında kalır.  Çok ağır sarkmalar ve yağlanmalarda hasta bir gün hastanede kalabilmektedir. Deri kalitesinin iyi olduğu ve sarkıklığın olmadığı durumlarda, yani sadece yağ birikiminin fazla olduğu durumlarda liposuction yeterli olmaktadır. Ancak fazla yağ dokusu ile birlikte deri sarkıklığı da var ise mutlaka germe ameliyatı gerekmektedir.
Uyluk Germe Neden Yapılır ?
Uyluk Germe Ne Demek ?

Diğer Operasyonlar

Liposuction

Liposuction (Liposakşın) işlemi vücuttaki fazlalık yağların vakum …

Karın Germe

Plastik Cerrahide abdominoplasty veya diye adlandırılan karın germe …

Popo Estetiği

Kalçalar, her zaman kadın vücudunun çekiciliğini arttıran önemli bir unsur …

Brezilya Popo Estetiği (BBL)

BBL nin açılımı Brazilian Butt Lift dir. Bu ameliyat aslında yağ …

Kol Germe

İlerleyen yaşın etkisiyle veya kilo alıp vermekle kolun üst ve iç kısmında …

Bacak Estetiği

Uyluk (baldır) germe uyluk bölgesindeki deri sarkıklığını hedef alan …

Bir cevap yazın