İzmir Alın Germe Ameliyatı

İzmir alın germe estetiği operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem alın germe estetiği fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de alın germe estetiği yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici. Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir alın germe estetiği doktorlarından Candan Mezilli hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır. Bu anlayışla yola çıkarak sizlere alın germe estetiği öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Alın Germe İle Düzeltilebilecek Unsurlar

  • Alında meydana gelen derin çizgilenmeler
  • Alın derisindeki fazlalıklar ve sarkıklar
  • Kaş çatmaya bağlı oluşan mimik çizgileri
  • Kaşlardaki düşüklükler ve yorgun görünüm
  • Saç çizgisinin çok geride olması (uzun alın)
  • Saç çizgisinin çok önde olması (kısa alın)

İzmir’de Alın Germe Fiyatları Ne Kadar?

İzmir alın germe fiyatı ameliyatın yapıldığı hastane ve ameliyatı yapan doktora göre değişiklik göstermekle birlikte bu alanda uzman pek çok doktor İzmir’de bulunmaktadır. Günümüzde insanlar görüntüleriyle ilgili şikayetlerini hızlı bir şekilde gerekli yerlere iletmekte ve tedavi sürecine hızlı bir şekilde başlayabilmektedirler. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli bir konumda yer almaktadır. Hem en iyi hizmeti alıp hem de en iyi şekilde tedavi olmak istiyorsanız İzmir bu alanda önemli bir şehir olarak karşınıza çıkar. Ameliyatın yapıldığı işleme göre fiyatlar değişebilmektedir. İzmir’de alın germe fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımıza danışabilirsiniz.

S.S.S.

Alın Germe Ameliyatı

Alın germe ameliyatı, ameliyathane koşullarında Plastik Cerrahlar tarafından yapılması gereken bir ameliyattır. Alın germe ameliyatı genel anestezi veya sedasyonla birlikte (sakinleştirici ilaçlar eşliğinde) lokal anestezi ile yapılabilir. Yapılan işlemlere bağlı ameliyat süresi 2-3 saat arasında değişebilir. Ameliyat sonrasında gözlerin etrafında şişlikler ve alında gerginlik hissi olur ancak ortalama 1 haftada düzelir. İşe dönüş süresi ortalama 7-9 gündür. Alın germe ameliyatından 2 hafta sonra yürüyüşlere başlanır. 3 hafta ağır egzersizden uzak durulması gerekir.

Alın gençleştirme için yapılabilecek bir çok girişim vardır. Bu ameliyatlar endoskopik veya açık ameliyat şeklinde yapılabilir. Deri fazlalığı olmayan genç hastalarda endoskopik yöntemlerle de daha kısa kesilerden bu ameliyat yapılabilir. Deri fazlalıkları olan ve uzun alın boyuna sahip hastalar için açık ameliyat daha uygundur. Alın germe ameliyatında yapılan kesiler çoğu zaman saçın içindedir. Alın boyu uzun hastalarda kesi genellikle saç çizgisinin önünde planlanır. Alın germe ameliyatından sonra izler genellikle pek belli olmaz.

Alın Germe Ameliyatının Avantajları
Ameliyat Sonrası

Diğer Operasyonlar

Yüz Germe

Yıllar ilerledikçe sigara, güneş, stres gibi iç ve dış etkenler nedeniyle  …

Boyun Germe

Boyun yüzümüzün devamı olup yüz güzelliğinin çok önemli  …

Orta Yüz Germe

Orta yüz germe veya orta yüz asma, elmacık bölgesinin üzerindeki  …

Göz Kapağı Estetiği

Güzel göz kapakları genç ve zinde bir görünüme sahip olabilmenin ilk …

Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu, kişinin kendi vücudundan alınan yağların bir takım …

Dudak Büyütme Estetiği

Dudak Büyütme estetiği ile ilgili açıklama gelecek …

Kepçe Kulak

Kulak estetiği ile ilgili problemlerin başında ”kepçe kulak” gelir. Kulak …

Bir cevap yazın