İzmir Orta Yüz Germe

İzmir orta yüz germe operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem orta yüz germe estetiği fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de orta yüz germe estetiği yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici. Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir orta yüz germe estetiği doktorlarından Candan Mezilli hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır. Bu anlayışla yola çıkarak sizlere orta yüz germe estetiği öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Bu yöntem özellikle yorgun görünme şikayeti olan hastalara da zinde bir görünüm kazandırır.
Uygun genç hastalar, orta yüz germe veya asma ile daha oval ve çekici bir yüze sahip olabilirler. Orta yüz askı ameliyatı genç hastalarda güzelleştirme amacı ile kullanılır, ilerleyen yaşlarda ise genç ve zinde bir görünüm elde etmek için kullanılır.

İzmir’de Orta Yüz Germe Fiyatları Ne Kadar?

İzmir orta yüz germe fiyatları pek çok yere göre daha uygun fiyatlarla bu işlemi gerçekleştirmektedir. Orta yüz burnun kenarlarındaki oluk, dudak kenarlarının yatay hizası ve gözümüzün dış sınırından aşağı çizilerek ortaya çıkan bölüme verilen isimdir. Orta yüzün sarkması her zaman yaşlanma ile ortaya çıkmamakta bazı durumlarda ise anatomik nedenlerden kaynaklı ortaya çıkabilmektedir. görünür.  Orta yüz germe için birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntem kişinin tercihine ve sağlık durumuna göre belirlenmektedir. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli şehirlerden biridir. İzmir’de orta yüz germe fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Diğer Operasyonlar

Yüz Germe

Yıllar ilerledikçe sigara, güneş, stres gibi iç ve dış etkenler nedeniyle  …

Boyun Germe

Boyun yüzümüzün devamı olup yüz güzelliğinin çok önemli  …

Göz Kapağı Estetiği

Güzel göz kapakları genç ve zinde bir görünüme sahip olabilmenin ilk …

Alın Germe

Yüz yaşlanması esnasında en çok değişime uğrayan bölgelerden biri …

Yağ Enjeksiyonu

Yağ enjeksiyonu, kişinin kendi vücudundan alınan yağların bir takım …

Dudak Büyütme Estetiği

Dudak Büyütme estetiği ile ilgili açıklama gelecek …

Kepçe Kulak

Kulak estetiği ile ilgili problemlerin başında ”kepçe kulak” gelir. Kulak …

Bir cevap yazın