İzmir Yağ Enjeksiyonu

İzmir yağ enjeksiyonu operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem yağ enjeksiyonu fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de yağ enjeksiyonu yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici. Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir yağ enjeksiyonu estetiği doktorlarından Candan Mezilli hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır. Bu anlayışla yola çıkarak sizlere yağ enjeksiyonu öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Bu dönemde teknolojinin gelişmesi, yağ enjeksiyonu tekniklerinin oturması yağ enjeksiyonunu sık kullanılan bir uygulama haline getirmiştir. Daha önceleri yağ enjeksiyonu ile devamlı olarak istenen sonuçlara ulaşılamaması bu işlemin yaygınlaşmasını önlemiştir. Günümüzde gelişen teknolojinin yardımı ile üretilen özel aletler ve bu konuyla yoğun ilgilenen hekimlerin teknik işlemleri net bir şekilde ortaya koyması yağ enjeksiyonunun başarısını ve devamlılığını sağlamıştır. Bu gelişmeler sayesinde yağ enjeksiyonu, bu işlemdeki teknik detayları dikkate alan bütün cerrahlar tarafından iyi sonuç alınabilen bir ameliyata dönüşmüştür.

Gözaltı Morluklarına En İyi Çözüm: Nano Yağ Enjeksiyonu

Kullanım Alanları

 • Yanak dolgunlaştırma.
 • Üst ve alt göz kapaklarındaki çukurlukları doldurarak daha genç bir görünüm sağlama.
 • Yüzdeki derin çizgileri doldurarak yaşlılık belirtilerini azaltma.
 • Çene ucunu belirginleştirme.
 • Dudak büyütme.
 • Popo büyütme ve şekillendirme.
 • Meme büyütme.
 • Meme protezi sonrası oluşan kapsül kontraktürü ile ilgili sorunları giderme.
 • Bacak kalınlaştırma.
 • Liposuction sonrasında oluşan çökmeleri düzeltme.
 • Yanığa bağlı kabarık izleri azaltma.
 • Eskiden oluşmuş izlere bağlı çukurlukları doldurma.
estetik-vucut-bayan

Yağ dokusu günümüzün en ideal dolgu materyalidir. Kalıcı olması, bol miktarda bulunması, kendi vücudunuza ait olması ve doku onarıcı etkisi diğer yapay dolgularla karşılaştırıldığında en önemli avantajıdır. Diğer dolgulara göre tek dezavantajı alınması için küçük bir cerrahi işlem gerektirmesidir. Yine de avantajları göz önünde bulundurulduğunda yağ enjeksiyonunu yapay dolgulara öneririm. Çok büyük miktarda alınması gerekmediği sürece lokal anestezi ile yapılabilir. İşlem sonrası fazla ağrı yoktur ve oluşabilecek morluk ve şişlikler 5 günde geçer.

Yağ Enjeksiyonu İzmir Fiyatları Ne Kadar?

İzmir yağ enjeksiyonu fiyatları ameliyatın yapıldığı hastane ve ameliyatı yapan doktora göre değişiklik göstermekle birlikte bu alanda uzman pek çok doktor İzmir’de bulunmaktadır. Yüz ve vücudun çeşitli yerlerinde dolgunluk sağlamak için o bölgelere yağ enjekte edilmesi operasyonuna verilen isimdir. Yanaklar, alın, yanak-dudak çizgisi, dudaklar, çene ucu, kalça ve bacaklarda çökük alanlar bu uygulamanın yapıldığı bölgeler arasında yer almaktadır. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli bir konumda yer almaktadır. Ameliyatın yapıldığı işleme göre fiyatlar değişebilmektedir. İzmir’de yağ enjeksiyonu fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımıza danışabilirsiniz.

S.S.S.

Yağ Enjeksiyonu Neden Çok Popülerdir?

Yağ dokusu günümüzün en ideal dolgu materyalidir. Kalıcı olması, bol miktarda bulunması, kendi vücudunuza ait olması ve doku onarıcı etkisi diğer yapay dolgularla karşılaştırıldığında en önemli avantajıdır. Diğer dolgulara göre tek dezavantajı alınması için küçük bir cerrahi işlem gerektirmesidir. Avantajlarının, dezavantajlarına göre çok fazla olması nedeni ile yağ enjeksiyonu hastalar ve doktorlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Çok büyük miktarda alınması gerekmediği sürece lokal anestezi ile yapılabilir. İşlem sonrası ağrılı değildir sadece yağ alınan yerlerde hafif sızılar olur. İşlemden sonra işe dönüş süresi genellikle 3-4 gündür. Yağ enjeksiyonundan sonra işe dönüş süresinin kısa olması, ameliyatın izsiz yapılabilmesi bu ameliyata olan ilgiyi arttırmıştır.

Yağ Enjeksiyonu Neden Faydalıdır?
Yağ Enjeksiyonun Kalıcılığı Neye Bağlıdır?
Yağ Enjeksiyonu Neden Çok Yaygın Yapılır?

Diğer Operasyonlar

Yüz Germe

Yıllar ilerledikçe sigara, güneş, stres gibi iç ve dış etkenler nedeniyle  …

Boyun Germe

Boyun yüzümüzün devamı olup yüz güzelliğinin çok önemli  …

Orta Yüz Germe

Orta yüz germe veya orta yüz asma, elmacık bölgesinin üzerindeki  …

Göz Kapağı Estetiği

Güzel göz kapakları genç ve zinde bir görünüme sahip olabilmenin ilk …

Alın Germe

Yüz yaşlanması esnasında en çok değişime uğrayan bölgelerden biri …

Dudak Büyütme Estetiği

Dudak Büyütme estetiği ile ilgili açıklama gelecek …

Kepçe Kulak

Kulak estetiği ile ilgili problemlerin başında ”kepçe kulak” gelir. Kulak …

Bir cevap yazın