İzmir Karın Germe Ameliyatı

İzmir karın germe operasyonlarının en çok yapıldığı şehirlerden biridir. Hem karın germe fiyatları İstanbul’a kıyasla daha uygun hem de karın germe ameliyatı yaptıranların yorumlarına göre sonuçlar memnun edici. Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih ediyor. 

17 yıldır bu mesleği icra eden İzmir karın germe ameliyatı doktorlarından Candan Mezilli hastalarına empatiyle yaklaşarak onların da bilgi sahibi olmasının önemine inanmaktadır. Bu anlayışla yola çıkarak sizlere karın germe ameliyatı öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

İzmir Karın Germe Fiyatları Ne Kadar?

İzmir karın germe fiyatları bu bölgede operasyonların diğer yerlere oranla daha fazla yapılmasından kaynaklı çeşitlilik gösterir. Hem karın germe fiyatları diğer şehirlere kıyasla daha uygun hem de karın germe ameliyatı yaptıranların yorumlarına göre daha güzel sonuçlar vermiştir. Ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından insanlar bu operasyonu yaptırmak için İzmir’deki cerrahları tercih etmesi de bu bölgeyi bu alanda ön plana çıkarmaktadır. İzmir pek çok alanda olduğu gibi sağlık alanında da önemli şehirlerden biridir. Hem en iyi hizmeti alıp hem de en iyi şekilde tedavi olmak istiyorsanız İzmir bu listenin ilk sıralarında yer almaktadır. İzmir’de karın germe fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız alanında uzman olan doktorlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

S.S.S.

Karın Germe Ameliyatı ile Hangi Problemler Çözülebilir?

Abdominoplasti yani karın germe ameliyatı, klasik olarak hamilelik sonrasında veya fazla kilo alıp vermeye bağlı karın bölgesinde şişkinlik ve bu şişkinliğe eşlik eden deri sarkıklığı olan hastalara uygulanır.

Karın ve Bel Bölgesinde Yağlanma

Karın Kaslarındaki Gevşeklik

Karın Germe Ameliyatı

İnce Yapılı ve Zayıf Kişilerde Karın Germe

Karın Germe Ameliyatı Sonrası

Diğer Operasyonlar

Liposuction

Liposuction (Liposakşın) işlemi vücuttaki fazlalık yağların vakum …

Popo Estetiği

Kalçalar, her zaman kadın vücudunun çekiciliğini arttıran önemli bir unsur …

Brezilya Popo Estetiği (BBL)

BBL nin açılımı Brazilian Butt Lift dir. Bu ameliyat aslında yağ …

Kol Germe

İlerleyen yaşın etkisiyle veya kilo alıp vermekle kolun üst ve iç kısmında …

Uyluk Germe

Uyluk (baldır) germe uyluk bölgesindeki deri sarkıklığını hedef alan …

Bacak Estetiği

Uyluk (baldır) germe uyluk bölgesindeki deri sarkıklığını hedef alan …

Bir cevap yazın